• Beverwijk kent sinds kort ook het Walking Football. Op zaterdag 9 maart was de eerste training van het walking-footballteam van sv Beverwijk. Onder leiding van een trainer van het Ouderenfonds werden de regels uitgelegd en werd er na een warming-up een partijtje walking footbal tegen elkaar gespeeld.

    Voor iedereen vanaf 55 jaar is deelnemen mogelijk. Ook meedoen? Opgeven kan  bij Simon Rumping (06 - 130 527 50) of informeer bij hem wanneer de volgende bijeenkomst plaatsvindt (in ieder geval weer vanaf half augustus).

    Deze week stond er in Nieuwsblad De Kennemer en De Beverwijker ook een artikel over het Walking Football bij sv Beverwijk. Zie o.a. www.rodi.nl/regio/beverwijk/algemeen/145144/paaskienen-en-walking-football

    Simon Rumping was op maandag 1 april bij radio Beverwijk te beluisteren. Deze uitzending is terug te luisteren via www.radiobeverwijk.nl/gemist/ (het gaat om de uitzending van Lokaal Totaal van 1 april tussen 19.00 en 20.00 uur)