• Beverwijk 3 VE zaterdag speeldag man

  • Beverwijk 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Davidson, SamTeamspeler
    Gerrits, NickyTeamspeler
    Idema, OrlandoTeamspeler
    Iliohan, NickTeamspeler
    Leeuwen, Stan vanTeamspelerAanvaller
    Pels, JohnTeamspeler
    Schaaf, RoyTeamspeler
    Schilder, KevinTeamspeler
    Schoo, JoeyTeamspeler
    Tromp, MartienTeamspeler
    Verwoert, JimmyTeamspeler
    Willigen, Daan vanTeamspeler
    Wilmsen, SanderTeamspelerVerdediger
    Zon, Sten v.d.Teamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 13:15ODIN 59 7 - Beverwijk 3Sportpark Assumburg-ODIN'59
    28 mei. 12:00Haarlem-Kennemerland f.c. 4 - Beverwijk 3Sportpark Haarlem Stadion
    18 jun. 14:30Velsenoord FC 2 - Beverwijk 3Sportpark Rooswijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.Beverwijk 3 - Castricum FC 30 - 4
  • Poulestanden Beverwijk 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 316131276195740
    2Stormvogels ijvv 318131458342440
    3Beverwijk 317122370234738
    4Haarlem-Kennemerland f.c. 41785452351729
    5Velsenoord FC 21790849391027
    6ZCFC 5187563836226
    7VVH/Velserbroek 2177283632423
    8ADO '20 61870114360-1721
    9ODIN 59 71853102949-2018
    10Velsen Rkvv 31822141789-728
    11Kennemers (de) 21813142173-526
  • De bestandsgrootte mag maximaal 3MB zijn.

    Versturen